Polecam Okuninkę

byłeś w pięknym miejscu? to jest miejsce by opisać jak i dlaczego Ci się tam podobało..

Polecam Okuninkę

Postprzez Maxjeziorko 23 sie 2010, o 22:10

Maxjeziorko
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 21:59

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 2 sie 2015, o 16:42

przecież to jest paranoja... wojna za granicą, a obok reklama wakacji nad bałtykiem i kumulacja w lotka... ktoś z kogoś chyba chce zrobić głupka
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią0
~ebola 51 minut temu
to porachunki mafijne nie ma nic wspólnego z sytuacją na wschodzie
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią0
~adi 58 minut temu
odbudowywac i dozbrajac szybko polska armie a nie czekac nie wiem na co. durne PO zniszczylo armie, sprzedalo wszystkie duze polskie firmy - pograzylo POlske w bagnie.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią0
~kremp 59 minut temu
Nienawiść jaki sieje PiS wśród Polaków nie pozwoli na wydanmie broni Polakom do obrony Ojczyzny. Bo bliźniak swoją ignorancją zabił bliźniaka jednojajowgo, swoją połowę. Biblijny Kain to neptek. Więc musimy się pozabijać w bratobójstwie, bo on się nie uzna za winego, chociaż dał, niechcący, temu świadectwo. Putin dzieli i rzadzi - Rydzykiem, a on sobie dobiera.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią0
~michael 1 godzinę i 12 minut temu
Każdy z nas myśli o tym jak mu się życie ułoży,czy będzie miał pracę,zdrowie i szczęście w życiu prywatnym.To są odległe sprawy.Polska jest w Nato.Nie powinnismy się mieszać w to.Czy nam ktoś pomaga?Ukraina-Wołyń kojarzycie?Polska jest w rozsypce,więc tamte sprawy mnie nie obchodzą,chociaż życzę im pokoju.Jeśli jednak doszłoby do tego,to niestety znając polską mentalnośc będzie tak,że Polacy zbratają się ze sobą w czasie wojny by dokopać wrogowi,a po wojnie wrócą do dawnego zajęcia,czyli dogryzania sobie nawzajem.Niestety takim jesteśmy narodem.Czyli wogule nie umiemy ze sobą kooperować,rozmawiać,tylko kopać pod sobą dołki.Z tego Polacy na świecie słyną.Dlatego nasze państwo jest jakie jest.Zero wspólnoty,indywidualizm i oszustwo.Polska zginie,bo Polacy mają fatalne cechy,które sprawią,że naród nie będzie dalej trwał.Gdzie nam do USA,czy Wielkiej Brytanii.Ludzie.
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 2 sie 2015, o 16:43

ciekawe co zrobią jak nasi szeregowi nie mają szans na emeryture przez 12 letnie kontrakty, nie powinni walczyc za ten kraj... niech walczą generałowie i oficerowie...
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią1
~polak 44 minut temu
nide radze zaczepiac polski , bo rosja skonczy sie na kamczatce
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią1
~borubar 59 minut temu
Sprawa jest dość przejrzysta. Nie kto inny jak Prawy Sektor intensyfikuje działania prowadzące do przejęcia władzy. Ukraina znalazła się właśnie w sytuacji, w której ma jako takie poparcie USA i Kanady, inwazja rosyjska zatrzymała się na Krymie, a "demokratyczne" wyłonione (w wyniku zamachu stanu) władze w Kijowie potykają się o swoją nieudolność. Teraz albo nigdy - wszyscy przełkną kolejną zmianę władzy, a wzamian za obecność amerykańskich marines w pobliżu rosyjskiej granicy p. Obama ukonstytułuje nawet banderowskich radykałów. Jedynym błędem na jaki nie mogą pozwolić sobie Ukraińcy to wojna z Polską. Natura Polaka jest wredna - jest to nacja zmieniająca poglądy (bo ich nie ma) i upodobania jak rękawiczki. Wczoraj sejm piętnował http://parvaziranian.com/index.php/comp ... /user/1811

http://www.vera-in-design.ru/index.php/ ... ser/216002
http://www.eduwonders.com/index.php/com ... user/73230
banderowski bandytyzm na polskich Kresach, dziś polscy politycy sami wykrzykują banderowskie zawołania (sława hierojam), a jutro dogadają się z Rosjanami likwidując Ukrainę z mapy świata. Oczywiście wielu z was zaprzeczy: Polska to kraj szlachetnych ludzi (bóg, honor ojczyzna), ale ja spytam: a kto pospołu z Hitlerem napadł (i zlikwidował) Czechosłowację przed II WŚ i żeby było mało - kto napadł pospołu z Rosjanami Czechosłowację po II WŚ? A więc Ukry - ja na waszym miejscu bałbym się bardziej nie Putina lecz (zwyczajowo) Polaków. Nasza przjaźń jest tak samo wiarygodna jak bajka o wilku z żelaznego lasu.
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 12 lis 2015, o 21:45

Policja przypuszcza, że od lutego 2015 roku domniemana siatka przemytników przerzuciła do Austrii 1800 nielegalnych migrantów.

Wstępne przesłuchania pozwoliły ustalić, że członkowie grupy pobierali opłatę w wysokości 250-300 euro od każdej osoby zainteresowanej nielegalnym dostaniem się do Austrii. W sumie zarobili 500 tys. euro.

Migranci byli przewożeni mikrobusami w grupach po 10-15 osób. Zawsze towarzyszył im samochód zwiadowczy, który sprawdzał, czy trasa nie jest kontrolowana przez policję. Siatka wynajmowała w Wiedniu kilka mieszkań. Korzystali z nich kierowcy mikrobusów podczas przerw między kolejnymi wyprawami po imigrantów - powiedział rzecznik policji krajowej Dolnej Austrii Franz Prucher.
Austria jest jednym z ważniejszych krajów tranzytowych dla migrantów starających się dostać z Grecji do krajów Europy Północnej i Zachodniej - przypomina agencja AFP. Wiedeń zadeklarował zdecydowaną wolę zwalczania grup przemytniczych po przypadkowym odkryciu w sierpniu na autostradzie w pobliżu stolicy kraju samochodu chłodni z ciałami 71 migrantów.

W ocenie ONZ do połowy marca z Turcji przybędzie do Europy jeszcze co najmniej 600 tys. migrantów. W chwili obecnej liczba uciekinierów z krajów ogarniętych konfliktami, którzy już przybyli do Europy, jest szacowana na ponad 750 tys.
Ostatnio edytowano 19 wrz 2016, o 18:25 przez jacko, łącznie edytowano 1 raz
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 12 lis 2015, o 21:47

wczoraj o 8.30 Piotr W.spowodowal wypadek w Lowinku gmina Pruszcz jak zwykle byl pod wplywem narkotykow i alkoholu a policja ze Swiecia znow nic nie robi ,pewnie mamusia posolila kasa jak zawsze .
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią23 Nie zgadzam się z opinią0
~POLAK 2 godziny i 28 minut temu
jAKI MA PROBLEM UNIA ZAMKNĄC GRANICE UNI SPECYJALNE DZIAŁANIE
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią18 Nie zgadzam się z opinią0
~jan kes 2 godziny i 44 minut temu
Frau Merkel pod sąd za nieodpowiedzialne zaproszenia w imieniu całej UE, które spowodowały: - śmierć i cierpienie wielu imigrantów + bałagan w krajach tranzytowych UE + niekontrolowany napływ śmieci, przestępców i terrorystów. Merkel jest nieodpowiedzialna powinny być mosty powietrzne do Niemiec bezpośrednio z obozów gdzie czeka 3-mln biednych ludzi.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią8 Nie zgadzam się z opinią0
~nation 2 godziny i 9 minut temu
Tajemnica poliszynela.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią6 Nie zgadzam się z opinią0
~Marcus 1 godzinę i 29 minut temu
A mrozów nie ma, niestety..
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią5 Nie zgadzam się z opinią0
~Emma 1 godzinę i 23 minut temu
Co to jest 1800 imigrantów w takim tłumie. Dajcie spokój. To jest jedna wielka porażka, a nie sukces.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią3 Nie zgadzam się z opinią0
~ewa 1 godzinę i 19 minut temu
Podobno gang narkotykowy.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią0
~matematyk 1 godzinę i 35 minut temu
1800 x300 euro daje 540 000 euro a nie 5 000 redaktorku !!! Przy twoim wyliczeniu wychodzi ,ze każdy imigrant musiałby zapłacić 2,7 euro :D
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią0
~Zosia 36 minut temu
Od tego trzeba było zacząć. Bezwzględna walka z przemytnikami, poparta właściwym prawodawstwem.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią0
~koko 38 minut temu
Głupki - jaka siatka - na 1800 osób, toż to PRYSZCZ ...
ZgłośZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią0
~yas 1 godzinę i 4 minuty temu
Wpłaca 50 mil. euro i mogą wyjść z wiezienia .
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią4
~dfghjkl 1 godzinę i 14 minut temu
ci emigranci z wielu państw jeszcze nie pobili rekordu Polaków którzy w ilość 3 milionów zalali zachodnią Europe:)
Ostatnio edytowano 19 wrz 2016, o 18:26 przez jacko, łącznie edytowano 1 raz
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 12 lis 2015, o 21:48

Akimow w rozmowie z agencja Reuters przyznał, że zna Katerinę Tichonową od dawna, widywał ją, gdy była jeszcze dzieckiem. 29-latka, jak informuje Reuters, jest żoną Kiryła Szamałowa, syna akcjonariusza Banku Rossija Nikołaja Szamałowa, wieloletniego przyjaciela Putina.

Majątek tej pary szacuje się na około 2 mld dolarów. Składają się na niego głównie akcje spółki Sibur Holding, zakupione od przyjaciela Władimira Putina Giennadija Timczenki. Młodzi mają także wartą 3,7 mln dolarów willę w Biarritz na francuskiej Riwierze (również kupioną od Timczenki).

Katerina, jako dyrektor organizacji Innopraktika, działa w środowisku akademickim, realizując finansowanie ze środków publicznych projekty na Uniwersytecie Moskiewskim. Pomaga jej w tym - jak informuje Reuters - pięciu bliskich przyjaciół jej ojca. Jest wśród nich m.in. dwóch byłych agentów KGB, kolegów Putina z czasów, gdy ten służył w Niemczech.
Na Uniwersytecie Moskiewskim pracuje także starsza córka Putina - Maria. Ukończyła tam wydział medycyny, teraz zajmuje się endokrynologią.

To nie pierwsza informacja o tym, że Tichonowa jest córką Putina. Jako pierwszy napisał o tym w styczniu dziennikarz Oleg Kaszyn. Informował m.in., że tańczy ona zawodowo rock-and-roll i bierze udział w turniejach tańca. Do tej pory jednak nikt oficjalnie nie potwierdził tej informacji.
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 19 wrz 2016, o 18:31

Lewactwo pod wodzą Sorosa usiłuje zniszczyć narody suwerenne w EUROPIE , w tej masie
łatwiej byłoby się ukryć narodowi wybranemu. Dlatego tak mocno naciskają na utworzenie
armii pod wodzą UE(NIEMIEC) aby m.innymi Polaków złapać za pysk i założyć wędzidło.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośMarianna34 min. temuTy jesteś pikuś a nie kolos !!
kyf
1h temu
Merkel jest ubezwłasnowolniona przez zydo-amerykanow, jak sie wydało ze podsłuchują jej rozmowy telefoniczne , kompletnie to zignorowała, jak dziennikarze ujawnili anteny podsłuchowe na amerykańskiej ambasadzie w Berlinie tez to puściła kolo uszu. ...Merkel służy agentom CIA i Mosadu. ...
Odpowiedzchwilówki darmowe chwilówki
kredyty spis darmowych chwilówek
szybkie pożyczki chwilówka pożyczka
pożyczka chwilówki online stawki kredytu
pożyczka gotówkowa chwilówki przez internet stawki
chwilówki bez bik pożyczki gotówkowe

pożyczki jak
chwilówki tania torba torba
kredyty darmowa torba
chwilówki darmowe klimatyzacja escape
kredyty torby spis toreb chwilówek
szybkie pożyczki www escaperoom
chwilówki bez bik jak dostać klimatyzację
kredyty spis spis chwilówek klimatyzacja

pożyczka pożyczki chwilówki stawki
szybkie pożyczki pożyczka pozabankowa 0zł
szybkie pożyczki szybkie pożyczki gotówkowe
pożyczki łatwe pożyczki kasa
chwilówki pożyczki tanie chwilówki bank
chwilówki bez bik darmowe pożyczki gotówkowe

chwilówki pożyczki tanie chwilówki pożyczki bank
pożyczka pożyczki chwilówki online stawki
pożyczka chwilówki online stawki
pożyczka chwilówki internetowe stawki
pożyczka chwilówki online stawki
kredyt chwilówki internetowe stawki
pożyczka chwilówki www oprocentowanie
chwilówka chwilówki przez internet oprocentowanie
chwilówka online chwilówki cena
chwilówka chwilówki online raty
chwilówka chwilówki na raty raty
chwilówka chwilówki ratalne raty
chwilówka ratalna chwilówka raty
chwilówki pożyczki tanie chwilówki pożyczki bank
chwilówki pożyczki szybkie pożyczki pozyczka
chwilówki pożyczki szybka pożyczka bank
pożyczki ratalne pożyczki kasa
pożyczki ratalne chwilówki kasa
pożyczki chwilówki z miesięczną ratą kasa
pożyczki chwilówki na raty chwilówki
chwilówka darmowe chwilówki online raty
chwilówka chwilówki darmowe darmo
chwilówka chwilówki za darmo bez kosztów
chwilówka darmowe chwilówki koszty
pożyczka ratalne chwilówki online stawki
kredyt chwilówki ratalne stawki
pożyczka chwilówki na raty oprocentowanie
chwilówka chwilówki w systemie ratalnym oprocentowanie
pożyczki online online chwilówka cena
chwilówki chwilówka oferta
kredyty chwilówka online cykl
chwilówki chwilówki internetowe pieniądz
kredyty spis chwilówek kasa
szybkie pożyczki darmowa pożyczka
chwilówki bez bik bezpłatna chwilówka
kredyty spis darmowe chwilówki

pożyczki linki
chwilówki chwilówka online
kredyty chwilówka przez internet
chwilówki strona o chwilówki
kredyty chwilowki internetowe
szybkie pożyczki chwilówki internetowe
chwilówki bez bik chwilówki online cenne
kredyty spis www chwilówek dobre
częste kredyty chwilówki internetowe mają
łatwe kredyty chwilówki www mam
chwilówki darmowe chwilówki online dawaj
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośpolak44 min. temuPolska za chwilę będzie w rękach Putina który swój plan realizuje przy pomocy Kaczyńskiego i Macierewicza
stach
1h temu
Sumienie pani kanclerz przegrało z brutalną rzeczywistością. Jest ona osobą głębokiej wiary i umyśliła sobie, że Niemcy powinny zmazać hańbę nazizmu, pomagając innym Semitom?
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośQwa32 min. temuJest takie powiedzenie, że "dobrymi chęciami wybrukowana jest droga do piekła". Pora aby pani Merkel posłuchała innych.
ZgłośBartolomeo-Bartolini36 min. temuPani kanclerz wierzaca? hehehe..dawno sie tak nie usmialem
~PO
28 min. temu
Taka mają demokrację,że rząd robi wszystko wbrew opinii suwerena.
Odpowiedz
Zgłoś
Ola
28 min. temu
Makrela już zniszczyła Niemcy. Zrobiła z nich niemiecki kalifat.
Odpowiedz
Zgłoś
Polak400
30 min. temu
Terytorium Niemiec to nie państwo niemieckie tylko strefa przemysłową gdzie parobkuje cala Europa wschodnia i Afryka resztki Niemców są na wyższych stanowiskach a prawdziwi Niemcy nie mieszkają w de tylko gdzie indziej a Angela to też marionetki wielmoznych tego swiata
Odpowiedz
Zgłoś
bk
33 min. temu
Glupia NRD-owska krowa doprowadzila do systuacji ze np. w roku 2020 na autostradzie policjanci zatrzymaja kierowce i przy sprawdzaniu "papiren" jeden powie do drugiego:
Ahmed patrz Sznajder ! Jakie dziwne nazwisko ma ten kierowca.
Odpowiedz
Zgłoś
Piotr
33 min. temu
Lisicki to nadworny pismak PiS-landii. Nigdy nie jest obiektywny, natomiast skrajnie zaślepiony. Ufać mu nie można. A te jego artykuły jak zwykle mierne, jak sam autor. Jedynie służebność PiS-owi daje mu popularność w swoim kręgu.
Odpowiedz
Zgłoś
max
33 min. temu
debil baba
Odpowiedz
Zgłoś
yadore
34 min. temu
ona bierze udział w zaplanowanym mordzie na nas Europejczykach,dostała rozkaz i go wykonuje....
Odpowiedz
Zgłoś
ee
34 min. temu
Jedno jest pewne, dla władzy nie wprowadza dyktatury i nie rozwala sądownictwa. Odejdzie z honorem. A ma potężne zasługi. Szczególnie wzrost dobrobytu społeczeństwa. Całego, nie
części wybranej.
Odpowiedz
Zgłoś
Opiniusz
35 min. temu
Ona tylko realizuje pewien powierzony plan, którego celem jest doprowadzenie do kryzysow I wojen domowych w Europie. O to chodzi!!!
Odpowiedz
Zgłoś
Poprzednie12345Następne
460
397
97
TRAFNE
22
SMUTNE
22
CIEKAWE
22
IRYTUJĄCE
PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 19 wrz 2016, o 18:32

I co z tego ze Merkel w pulapce. Popatrzcie na kogo ci Niemcy glosowali. 70% glosowalo na lewactwo. Co znaczy ze podoba im sie to co maja.
Odpowiedz
Zgłoś
PIOTR
39 min. temu
precz z tobą ohydna DDR owo
Odpowiedz
Zgłoś
f gb
39 min. temu
głupia durna baba
Odpowiedz
Zgłoś
mentos
42 min. temu
Jest takie powiedzenie - uparty jak baba. Tu nie ma żadnej logiki, bo ona jej nie posiada, a na wyciąganie wniosków brak zdolności do myślenia - tego logicznego. Nawet jak ją już będzie parzyło w dup..to będzie krzyczała, że to swędzi. A że przy tym boli jak cholera ....
Odpowiedz
Zgłoś
ceramik
42 min. temu
Głównej Makreli mogę życzyć tylko jednego za to, co zrobiła z Europą. Na pohybel.
Odpowiedz
Zgłoś
alabama
43 min. temu
protokoły medrców syjonu czytajcie
Odpowiedz
Zgłoś
on
44 min. temu
Niech im buduje meczety ,my Polacy nie chcemy islamu w kraju
Odpowiedz
Zgłoś
chomik
45 min. temu
człowiek to tępak, nie uczy się na błędach przeszłości innych pokoleń, daje się wodzić sorosowi i podobnym - na szczęście żyje stosunkowo krótko
Odpowiedz
Zgłoś
Ala
escape room pokój ucieczek w Warszwie room escape atrakcje dla rodziny escaperoom, tylko fajna zabawa imprezy dla dzieci WWW zabawa pokoje zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie room escape link do zabawy strona WWW, oceń zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić

escape room pokój do ucieczek room escape atrakcje dla rodziny escaperoom mamy tu tylko fajna zabawa urodziny dla dzieci zabawa pokoje zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie room escape link do zabawy imprezy integracyjne Warszawa, oceń naszą zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić

Warszawa escape room pokój do ucieczek room escape Warszawa atrakcje dla rodziny escaperoom w Warszawie mamy tu tylko fajna zabawa urodziny dla dzieci Warszawa zabawa pokoje zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie rooms escape link do zabawy imprezy integracyjne Warszawa, oceń naszą zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić

Warszawa escape room pokój do ucieczek z uwięzienia room escape Warszawa atrakcje dla Warszawa rodziny escaperoom Warszawa ciekawe mamy tu tylko fajna zabawa urodziny dla dzieci Warszawa zabawa pokoje Warszawa zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie w Warszawie rooms escape link Warszawa do zabawy imprezy integracyjne dla firm Warszawa, Warszawa oceń naszą zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić Warszawa

szybkie torby torby papierowe online
torebka z papieru torby papierowe internetowe
torby spis torby papierowe
papierowe torby z nadrukiem
szybkie torby torebki papierowe z nadrukiem
szybkie torebki papierowe nadruk torby z nadrukiem z nadrukiem tanio
papierowe torebki z nadrukiem torby papierowe Szczecin

46 min. temu
Uwaga, to może być temat zastępczy, zamiast nagłośnić fakt, że PIS w końcu głośno powiedział, że jest za przyjęciem paktu CETA (cos a la TTIP/PACTA)
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośWawa32 min. temuZ tego co wiem, to Morawiecki był od początku za TTIP, ale fakt o tym też trzeba mówić.
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez jacko 19 wrz 2016, o 18:32

Niemiecka langusta
Odpowiedz
Zgłoś
Alriv
50 min. temu
$$$
co ją obchodzą obywatele. Skończy kadencje - odleci na prywatną wyspę ufundowaną przez Sorosa albo Sauda i dziękuję
Odpowiedz
Zgłoś
ahahahahaha
50 min. temu
Jak wiecie , pani Merkel ma w genomie niemiecki żelazny pragmatyzm i polski upór połączony z fantazją.... Posiadając takie cechy, będzie walczy do końca - ma duże szanse na ostateczne zwycięstwo?
Odpowiedz
Zgłoś
Grzegorz
51 min. temu
Calkiem powaznie uwazam ,ze Angela Merkel; dostanie pokojowa nagrode Nobla.
Odpowiedz
Zgłoś
hercules424
51 min. temu
Nie jaraj się tak panie Lisicki, za krótkie nogi masz na Merkel, Niemcy i tym podobne rzeczy. Możesz co najwyżej do swojego prezesa się modlić.
Odpowiedz
Zgłoś
alfons-van-worden
51 min. temu
To marksistowska ideologia którą chłonęła w FDJ pcha ją do tego internacjonalistycznego szaleństwa które ma stać się podwaliną pod jedno ZSRE (zwiększonej integracji)W tym szaleństwie jest metoda i przemyślana ... Czytaj całość
Odpowiedz
Zgłoś
jhgdfjh
51 min. temu
robi to konsekwentnie bo sama w torebce nosi dywanik , konsekwentnie broni swoich . a że niemcy tego nie widzą ???? nie widzą bo w mediach na przymus jest wszystko cacy
Odpowiedz
Zgłoś
Artaxerxes
51 min. temu
Gdybym był zwolennikiem spiskowej teorii to powiedziałbym ,że panią kanclerz i podzielającym jej poglądy, sterują ciemne siły, które dążą do zniszczenia Europy jaką znamy. Z kolei w kwestii ideologicznej ... Czytaj całość
Odpowiedz
Zgłoś
Xxxxx
55 min. temu
Co sprawia, że z takim uporem prowadzi swoją partię do katastrofy ? Ano rozkazy, ona jest tylko kukiełką i swoich szefów ma na innym kontynencie, odejdzie ona, jej miejsce zastąpi kolejna kukła.
jacko
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 18:48

Re: Polecam Okuninkę

Postprzez czesster55 17 lis 2016, o 12:25

Jeśli chodzi o politykę to ja się w nią nie mieszkam, no i wogóle się nią nie interesuje bo to beznadzieja.
czesster55
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 lis 2016, o 21:35

Następna strona


Powrót do Relacje z wycieczek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron