Chusty dla niemowląt

opinie na temat wycieczek, co polecacie a co odradzacie innym turystom

Chusty dla niemowląt

Postprzez Izydor33 5 lip 2017, o 09:57

Witam, gdzie kupie jakieś fajne Chusty dla niemowląt ? Nie moge nic fajnego znaleźć, a może ktoś z Was wpadł na jakąś stronkę gdzie są jakieś ciekawe chusty? Jeśli tak to prosze pisać gdzie takie coś dostane.
Izydor33

Re: Chusty dla niemowląt

Postprzez jasnypieron 11 lip 2017, o 22:51

U nas w Warszawie jest taki sklep w Złotych Tarasach, tam są same artykuły dedykowane właśnie dla niemowlaków.
jasnypieron

Postprzez twentyPaul 6 sie 2017, o 20:02

Ja mam podobny problem, nie umiem znaleźć sprawdzonego sklepu z ręcznikami z kapturkiem dla mojego Antosia :( koleżanka mówiła, że na https://zwoltex.pl/ dostanę dobrej jakości ręczniki, ale byłabym pewniejsza gdyby ktoś jeszcze podzielił się opinią na temat tego sklepu. kupowaliście tam może?
twentyPaul

Postprzez simkjam 7 sie 2017, o 14:21

Może w Pepco? Wydawało mi się, że takie tam widziałem :)
simkjam

Postprzez Gelynu 21 wrz 2017, o 23:24

Ja chustę do noszenia dzieci (mojego syna) kupowałam w sklepie Luna Dream. Zdecydowałam się na taką chustę przede wszystkim dlatego, że jest tańsza od innych, a posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Co do noszenia w chuście, to dobrze, że decydujesz się na to rozwiązanie. Na pewno zauważysz różnicę w zachowaniu swojego dziecka. Dodatkowo przyczyni się to do jego rozwoju, ponieważ cały czas podczas spacerów będzie mógł obserwować wszystko, a Ty będziesz mogła z nim "rozmawiać" co widzicie :)
Gelynu

Postprzez majka2222 8 paź 2017, o 23:05

Ja wszelkie akcesoria dla niemowląt (w tym chusty) zawsze sprawdzałam sobie najpierw na stronie http://www.dziecko-zdrowie.pl/akcesoria ... niemowlat/ , dopiero potem podejmowałam decyzję czy opłaca się daną rzecz kupić, czy jej kupno będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Takie poradniki to świetna sprawa, serdecznie wszystkim polecam :)
majka2222

Postprzez RitaMM 13 paź 2017, o 12:25

najlepiej poszukać w internecie, tam będą w niższej cenie
RitaMM

Postprzez Ludo wczoraj, o 18:11

a czy takie chusty są bezpieczne dla bobasów?
Ludo

Powrót do Opinie