Gdzie po pożyczkę?

aktualne promocje, wiadomości turystyczne

Gdzie po pożyczkę?

Postprzez Tomo332 21 lip 2017, o 12:31

Jak myślicie planuje wyjazd w Polskie góry i szukam dobrego alternatywnego kredytu, nie myślę o ofercie chwilówek bo mają za dużo oprocentowanie, bardziej coś takiego jak kredyt ratalny by mnie interesowało. Czy myślicie że opcja
POŻYCZKA ONLINE jest dobra opcją kredytu ? Widziałam opinie w internecie że nie mają żadnych ukrytych kosztów, świetne podejście do klienta, bardzo miła obsługa i oprocentowanie o niebo mniejsze niż w chwilówkach! Warto wypróbować taki kredy
Tomo332

Re: Gdzie po pożyczkę?

Postprzez parchprach77 27 lip 2017, o 13:55

Chwilówki za duże oprocentowanie... ? Człowieku, gdzieś Ty się uchował... ? Zobacz sam: http://bezpiecznechwilowki.pl/ranking-chwilowek/ , Pierwsze osiemnaście ofert jest całkowicie darmowe... Tak całkowicie. Średnio wszędzie masz około tysiąca złotych, jak pomnożysz przez 18 to wyjdzie Ci 18 tysięcy złotych... To za te pieniądze to Ty Himalaje zwiedzisz :D
parchprach77

Postprzez szwajcaR 3 sie 2017, o 09:37

Moim zdaniem najlepiej jest w ogóle nie pożyczać :/ A jeżeli już, to tylko ze sprawdzonych źródeł, gdzie mamy pewność, że nikt nas nie naciągnie
szwajcaR

Postprzez Henryk32 26 sie 2017, o 17:03

Jeżeli mowa o takiej szybkiej pożyczce na 30 dni to w Lendon mają dobre warunki. Możecie sobie zajrzeć na ich strone i zrobić symulację pożyczki, zobaczycie jaki będzie koszt itd. Ogólnie do 2 tys na 30 dni dla nowych klientów pożyczają za 0 zł. Trzeba jedynie oddać w terminie i wtedy nie ma żadnych kosztów.
Henryk32

Powrót do Aktualności